Zdalnie sterowany helikopter Qingsong QS5013

Zdalnie sterowany helikopter Qingsong QS5013 - zdjęcie

Mini-helikopter z dołączoną aparaturą sterującą w niezwykle niskiej cenie ~30 zł

Przejdź do sklepu

Mały helikopter-zabawka pozwalający na około 6 minut lotu. Ładowanie odbywa się bezpośrednio z aparatury sterującej, a ta z kolei wymaga 4 baterii AA (popularne "paluszki").

Bardzo wygodną cechą produktu jest to, że helikopter można schować do wnętrza aparatury sterującej. Dzięki temu łatwiej jest zabrać gdzieś helikopter nie obawiając się, że zostanie uszkodzony w czasie transportu.

QS 5013 po wyjęciu z opakowaniaQS 5013 po wyjęciu z opakowania

Po wyjęciu helikoptera z aparatury sterującej można dokładniej przyjrzeć temu jak jest zbudowany. Z jednej strony umieszczony jest przycisk włączający (bardzo mały), gniazdo do ładowania i dioda sygnalizująca czy helikopter jest włączony. Łatwo również zauważyć antenę wystającą z tyłu. W obudowanie jest też wiele szpar pozwalających zobaczyć wnętrze konstrukcji (silniki, przekładnie, baterię).

Helikopter po wyjęciu z aparatury sterującejHelikopter po wyjęciu z aparatury sterującej
Helikopter po wyjęciu z aparatury sterującej z innej stronyNa zdjęciu zaznaczono (1) przycisk włączający, (2) gniazdo ładowania i (3) diodę

Helikopter jest naprawdę mały i lekki. Żaden z jego rozmiarów nie przekracza 10 centymetrów.

Helikopter QS5013 obok monety 10 groszyHelikopter QS5013 obok monety 10 groszy

Dołączona instrukcja jest w języku angielskim i chińskim. Możliwe jest sterowanie wysokością oraz zmiana zwrotu helikoptera. Niestety nie ma możliwości latania do przodu i do tyłu. Mimo to latanie helikopterem QS5013 sprawia dużo frajdy.

Instrukcja obsługi helikoptera QS5013Instrukcja obsługi helikoptera QS5013

Zobacz aktualną cenę i szczegóły »

Kategorie: dla niego, banggood, dla dziecka