Prezenty na Wesele

To uroczyste zawarcie małżeństwa poprzedzone jest zawsze wielkimi przygotowaniami i związanym z nimi stresem. Młodzi ustalają datę, miejsce, listę gości, jadłospis, mężczyzna kupuje garnitur, kobieta, wymarzoną suknie. Są zabiegani i podekscytowani – przecież za chwilę wstąpią w nowy, już wspólny etap ich życia. To nadzwyczajny dzień, radosny, ale i stresujący, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Jeżeli uwzględniono nas w liście gości, po wzruszającej przysiędze małżeńskiej, czeka nas weselna zabawa do samego rana.

Zawsze cieszymy się z dobrej nowiny, otrzymanych zaproszeń i szczęścia, naszych znajomych czy rodziny.

Co jednak kupić przyszłej młodej parze? - zastanawiamy się. Biegamy po sklepach i często braknie nam pomysłu na ślubny prezent.

Wszystko zależy od tego ile pieniędzy przeznaczyć chcemy na upominek. Najczęściej młode małżeństwo otrzymuje domowe sprzęty ( odkurzacz, garnki, zastawy stołowe), które przydadzą się do ich nowo urządzonego mieszkania.

Ekspres do kawy, idealny będzie dla jej koneserów. Jeśli pragniemy wydać mniej, możemy pomyśleć o dwóch gustownych filiżankach bądź kubkach ( tym lepiej, jeśli ręcznie malowane), w których poranna kawa czy herbata, smakować będzie wyśmienicie. Przydatne okazać się mogą różnego rodzaju komplety – pościeli, ręczników, szlafroków, sztućców, możliwości, co nie miara.

Również wspaniale będzie podarować np. kalendarz ze zdjęciami młodej pary jeszcze sprzed ślubu, pod warunkiem, że takimi dysponujemy.

Każdy prezent powinien być przede wszystkim praktyczny. Młodzi też często proszą o gotówkę, zamiast tradycyjnych prezentów, bo przecież, pamiętajmy, ślub i wesele to dla nich znaczny wydatek.